Mekanik Tamiri

RENAULT, VOLVO, FORD,  SCANIA, DAF, MERCEDES BENZ, DODGE, BMC,   HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın mekanik bakım ve tamirini yapıyoruz.

BORAN OTO TIR VE KAMYON – TIR SERVİSİ

Klima Kontrol: Özellikle mevsim geçişlerinde performans düşüklüğü yaşamak istemiyorsanız bize gelin. Klima filtrenizi ve klima gazınızı kontrol edelim. Siz de aracınızın içindeki tertemiz havanın keyfini sürün.

Amortisör Test:
 Amortisörlerinizin etkinliği uygun olmayan yol şartlarına bağlı olarak zaman içerisinde azalmaktadır. Konforunuz ve sürüş güvenliğiniz için karşılıklı amortisörlerin aynı ölçüde etkinliğe sahip olmaları gerekir. Amortisörlerin etkinlik ölçümleri gözle ya da klasik sistemle kontrol edilerek yapılamaz. Bunun için aracınıza 20000 km.den sonra her periyodik bakımınızda amortisör testi yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

Fren Test ve Araç Bakım Yağ Değişimleri : 
Her periyodik bakımdan sonra fren testini yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Güvenliğiniz için belirli süre ve kilometrelerde değişimi gereken motor yağı, şanzıman yağı, fren hidrolik yağı gibi araç bakım yağları konusunda, Müşteri Danışmanlarımızın tavsiyelerini öğreniniz.

Fren Test sonucunda görülebilen değerler:
– Boşta sürtünme
– Ovality (Fren diskinin ovallik kontrolü)
– Sağ & Sol fren gücü (kN)
– Sağ & Sol fren gücü farkı (%)

Call Now ButtonHemen Ara 05056050779
× Acil Servis