Tır ve Kamyon Tamirinde Profesyonel Servis

AKKIŞLA TIR VE KAMYON TAMİRCİSİ 0505 605 07 79

AKKIŞLA TIR VE KAMYON TAMİRCİSİ 0505 605 07 79

Tır ve Kamyon servis, tamir bakım ekipmanlarımız ile araçlarınız süper

performansına ulaşıyor. Kullandığımız orijinal yedek parçalar, konusunda uzman ustalarımız ile en doğru şekilde mobil  servis periyodik araç bakım , serviste periyodik bakım, ağır bakım, tamir onarım hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır.

Boran Otomotiv; FORD, DAF, SCANIA, MERCEDES BENZ, BMC, VOLVO, RENAULT, DODGE, IVECO, HINO ve daha pek çok marka – modeldeki Tır ve Kamyonlarınızın: elektrik, mekanik bakım, yağ değişimi, periyodik bakım hizmetleri, yedek parça, ücretsiz expertiz ve Muayene Öncesi Hazırlık hizmeti vermektedir.

Aracın periyodik bakımıyla ilgili zaman sorunu mu yaşıyorsunuz? Hiç sorun değil! Çünkü, dilediğiniz yerde, özel hazırlanmış mobil araç servisi ile , mobil oto servis periyodik bakım işlemini sizlerin ayağına getirmekteyiz.

 Servise gelmek sizin için zaman kaybı mı? Eğer öyleyse, Boran Mobil Oto Servis olarak, artık servise gelmenize gerek kalmadan aracınızın bakımını bulunduğunuz yahut sizin belirleyeceğiniz yerde, kaliteli hizmet anlayışı ve uygun fiyatlarla yapıyoruz. Biz aracınızın bakım işlemini yaparken, Sizde kahvenizi yudumlayıp Boran Mobil Oto Servisin prestijini yaşayarak bu hizmetin keyfini çıkarın.

Call Now ButtonHemen Ara 05056050779
× Acil Servis